Potisk triček

Katalog reklamního textilu Adler


Sublimační potisk

Používá se při potisku textilií z polyesteru nebo jeho směsí, zejména sportovních dresů, hrnků, polštářů, speciálních triček nebo reklamních předmětů. Při sublimačním tisku se motiv vytiskne pomocí speciální tiskárny na přenosový papír, který se následně umístí na produkt a fixuje v tepelném lisu. Určitou nevýhodou je omezení na polyestrové materiály a fakt, že pro zachování původní barevnosti motivu je nutné aplikovat sublimační tisk pouze na bílý materiál. Nejvhodnějším materiálem pro aplikaci této technologie je 100% polyester (PES). Ten pro účely tisku vyniká přímo ideálními vlastnostmi. Je pevný, mechanicky i chemicky odolný a lze jej využívat k výrobě různých typů materiálů.

NOVINKA – potisku 100% bavlněné materiály. Živé barvy, skvělá odolnost, měkký potisk to jsou skutečné přednosti potištěných předmětů.

 Potisk na bílé tričko 1 – 4 ks 5-20 ks 21-50 ks 51 a více
A4   (plnobarevná) 110,- Kč 100,- Kč 90,- Kč 80,- Kč

Ceny jsou uvedené za ks bez 21% DPH

V ceně není zahrnutý textil. Potisk je plnobarevný. Výše uvedené ceny jsou pouze orientační.
Při větší objednávce, individuální ceny.


Řezaná grafika  (flex, flock) 

používá se pro jednobarevný potisk jednoduchých nápisů a log, flex je vhodný pro potisk dresů a vysoce zatěžovaných, často praných pracovních oděvů, neztrácí své vzhledové a funkční vlastnosti, praní do 40 °C. Touto technologií lze použít pouze pro texty a grafiku, nikoliv však pro fotografie (grafika musí být vektorová).

Potisk na barevné tričko 1-4 ks 5-20 ks 21-50 ks
logo (100 x 100 mm) 80,-Kč 60,-Kč 50,-Kč
A4 (210 x 297 mm) 120,-Kč 110,-Kč 100,-Kč
 nad A4 – 1 dm2  – nad 6 dm 20,- Kč 18,- Kč 16,- Kč

Ceny jsou uvedené za ks bez 21% DPH

V ceně není zahrnutý textil. Výše uvedené ceny jsou pouze orientační.
Při větší objednávce, individuální ceny.
Ceny ostatních druhů fólií dle individuální kalkulace. Folie Flox + 50%


Transfer | termoprint

používáme pro potisk textilních dárkových předmětů, triček, kšiltovek, klíčenek, aktovek, batohů a podobně. Je vhodný při tisku na nedostupných místech, velmi složitých motivech a pro potisk nestandardních textilních materiálů. Netiskne se přímo na textil, ale na přenosový transferový papír. Předtištěný motiv se v termolisu za vysoké teploty a tlaku zažehlí na potiskovaný materiál. Potisk textilu je vysoce krycí, má brilantní barevné provedení a hlavně je vysoce trvanlivý i při praní. Největší výhodou je možnost tvarového ořezu, jakékoli motivy od složitějších logotypů až po plnobarevné fotografie.

Potisk na barevné tričko 1-4 ks 5-20 ks 21-50 ks
A4  (na barevné tričko) 120,- Kč 110,- Kč 100,- Kč

Ceny jsou uvedené za ks bez 21% DPH

V ceně není zahrnutý textil. Výše uvedené ceny jsou pouze orientační.
Při větší objednávce, individuální ceny. Možnost tvarového ořezu +20%